KOSMETIKA

                  Ultrazvukové čištění pleti

Pomocí ultrazvukové technologie provedeme hloubkový peeling. Tento krok zajistí bezbolestné vyčištění zanesených pórů a odstranění černých teček. Tato technologie je účinnější a na rozdíl od mechanického čištění pleti je také bezbolestná. Nezpůsobuje červené flíčky a není při ní riziko zanesení infekce.            Postup ošetření: 

Odlíčení pleti - peeling - čištění pleti ultrazvukovou  špachtlí - závěrečný krém                        Ošetření trvá 20 min                                                                             299 Kč


Ultrazvukové čištění pleti VČETNĚ masky na obličej

Postup ošetření:  Odlíčení pleti - enzymatický peeling - čištění pleti ultrazvukovou špachtlí -Vyživující maska na obličej - závěrečný krém

 Ošetření trvá 30 min                                                                          350 Kč

Mikromasáž očního okolí    

Mikromasáž očního okolí snižuje nitrooční tlak a ulevuje od bolesti hlavy a očí.Jemným vmasírováním revitalizačního koncentrátu do pokožky potlačíme nevzhledné kruhy a váčky pod očima a vrátíme jí přirozenou pružnost. Pravidelná oční mikromasáž navíc posiluje obočí, čímž brání jeho poklesu a mírní tvorbu vrásek.Nejprve vás odlíčíme s pomocí pleťového mléka a pokožku dočistíme pleťovou vodou.Na pleť v okolí očí aplikujeme revitalizační sérum a masírujeme ji jemným mnutím a poklepáváním. Masáží urychlíme vstřebávání revitalizačního séra do pokožky. Po masáži  naneseme oční masku, která eliminuje váčky a kruhy pod očima a celkově pleť projasní. Celou proceduru ukončíme očním  krémem.   Ošeteření trva 35 min                                                                                       380 Kč      

Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí včetně séra - ampulky a masky.

Čištění pleti je prováděno ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Ultrazvuková špachtle velmi účinně čistí pleť, odstraňuje z pórů všechny nečistoty, odumřelé buňky, a zároveň provádí velmi jemnou vibrační mikro masáž pokožky.Jedná se o neagresivní a šetrnou metodu, která vyčistí až 80% nečistot.         

Čištění zahrnuje: odlíčení pleti - peeling / gommage - čištění pleti ultrazvukovou špachtlí - zapracování séra špachtlí, masáž - obličej-krk-dekolt, zklidňující masku - závěrečný krém            Ošetření trvá   60 min                                                            630 Kč

              Ozon terapie                                    

Ozon terapie pomocí vysokonapěťových a vysokofrekvenčních výbojů spolu se speciálním plynem způsobí tvorbu nových kolagenových vláken. Vaše pleť tak bude hloubkově omlazená a okysličená. Mnohonásobně se zrychlí její regenerace a dojde k hloubkové desinfekci. Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů.

Postup ošetření:    Kosmetické ošetření obličeje začíná očištěním pokožky mlékem a pleťovou vodou.Dále následuje čištění ultrazvukovou špachtlí, které zbaví obličej přebytečného mazu a nečistot.Veškeré nečistoty a ztuhlá místa svádí do lymfatických kanálků - v tomto případě k uším.Následně se provádí ozonizace, takzvané jiskření neboli dezinfekce plynem.Proceduru zakončuje zklidnění pleti po čištění příjemným postřikem neboli tonizací pokožky a závěrečným krémem.

Délka ošetření trvá přibližně 30 min                                               330 Kč

               Zapracování séra pomocí ultrazvuku

Ultrazvuk zajistí zapracování speciálních sér a krémů do hlubších vrstev pleti. Nastartuje tvorbu kolagenu, posílí proces látkové výměny a propustnost buněčných membrán. Rozšíří se mezibuněčný prostor a zplodiny látkové výměny se začnou lépe odvádět. Vaše pleť se tak ihned začne vypínat a působit mladším dojmem.

Postup ošetření:   Kosmetické ošetření obličeje začíná očištěním pokožky mlékem a pleťovou vodou.Následuje jemný peeling případně obličeje.Dále čištění ultrazvukovou špachtlí, které zbaví obličej přebytečného mazu a nečistot.Následně se aplikuje speciální sérum nebo vyživující ampulka dle potřeby a stavu pleti.Poté následuje zapracování séra pomocí ultrazvuku, vzápětí jemná 10 min masáž obličeje.Proceduru zakončuje aplikace výživného krému pro danou pleť.

Ošetření trvá 35 min                                                                        390 Kč

Pánské Hydratační ošetření          ( 45 min )                540 Kč

Průběh ošetření: odlíčení, enzymatický peeling,hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí - dle potřeby, tonizace, zapracování séra, masáž očního okolí, hydratační maska na pleť, závěrečná péče a oční krém.

Ošetření aknózní pleti

Aknózní ošetření - odlíčení, napaření v případě potřeby změkčení pleti, hloubkové čištění pleti, dle potřeby jacquetova masáž, tonizace, sérum dle potřeby a typu pleti maska, závěrečný  krém

Ošetření trva 60 min                                                         650 Kč

Kosmetické ošeteření s Alginátovou maskou

Kosmetické ošetření vhodné pro citlivou pleť, pleť aknózní a problematickou, pleť s příznaky stárnutí.Doporučujeme tento typ ošetření, když je Vaše pleť bez jasu, nečistá, povadlá, našedlá, s rozšířenými póry, lesklá. Dle typu a potřeby pleti si zvolíme vhodnou kosmetickou řadu produktů. Po ošetření je pleť krásně čistá, hydratovaná a projasněná. Ošetření zahrnuje: odlíčení,hloubkové vyčištění pleti od nečistot  ultrazvukovou špachtlí, ultrazvukové zapracování ampulky - séra dle typu pleti, masáž obličeje na zklidnění a regeneraci, vybranou alginátovou masku a krém.             Ošetření trvá 70 min                                                                                               790 Kč

        Beauty In-Fusion Ošetření včetně Liftingové masáže          ( 60 min )               730 Kč
BEAUTY-INFUSION Ošetření proti stárnutí pro Všechny VĚKOVÉ kategorie. Pleť ve 30, 40 a 50 letech není stejná a ani její potřeby nejsou totožné. Beauty In-Fusion umožňuje skutečnou kosmetickou alchymií připravit každé klientce speciální ošetření přesně dle potřeb její pleti i finančních možností. Ošetření - odlíčení, napaření, jemný peeling, aplikace séra zapracovaní ultrazvukem, masáž obličej krk dekolt, speciální maska pro daný typ pleti přípravky Germaine De Capuccini a zavěrečný krém.

         Chemický peeling obličeje                                    ( 60 min )                                  890 Kč

Chemický peeling působí především proti vráskám, zvyšuje elasticitu pleti a pomáhá k jejímu celkovému omlazení a projasnění.Tento kosmetický zákrok vám doporučíme v případě, že vaši pleť trápí akné, pigmentové skvrny, drobné jizvy po akné nebo máte nadměrně mastnou pokožku.1. Odstraníme make-up a provedeme povrchové čištění pleti Nejprve vás odlíčíme a pleť vám vyčistíme pleťovým mlékem a pleťovou vodou, abychom ji připravili na důkladný chemický peeling.2. Vyhladíme vrásky a odstraníme pigmentové skvrn. Na pokožku naneseme peelingovou směs. Aktivní látky na bázi ovocných kyselin obsažené v kosmetickém přípravku jemně rozruší svrchní vrstvu pleti. Po několika minutách peelingovou směs z pokožky smyjeme. Dalších 10 minut pokožku postřikujeme neutralizérem, který nakonec smyjeme vodou. Vrstvu odumřelých kožních buněk tak definitivně odstraníme, aby mohly být nahrazeny novými z hlubších vrstev. Tím dochází k vyhlazení jemných vrásek, eliminaci kožních skvrn a pleť se barevně sjednocuje.3. Pokožku po chemickém peelingu hydratujeme pleťovou maskou.4. Na závěr aplikujeme pleťový krém. Ošetřenou a vyhlazenou pokožku namažeme pleťovým krémem s ochranným faktorem 50.

Kompletní Kosmetické ošetření                                 (cca 90 min.)                           990 Kč
Kompletní ošetření - odlíčení pleti, úprava obočí, klasický / enzymatický peeling nebo gommage,  v případě potřeby změkčení (napaření )  hloubkové vyčištění pleti od nečistot ultrazvukovou špachtlí tonizace, ultrazvukové zapracování ampulky - séra dle typu pleti, případně zapracování galvanickým proudem,  kosmetická masáž obličej-krk-dekolt, vyživující maska, závěrečný krém,

 NOVINKA    OŠETŘENÍ    KOLAGENOVÝMI    PLÁTY     ( 80 min)            1250 Kč        

Fantastický omlazující efekt!

Kolagenová maska obnovuje ztracený kolagen, dokáže velmi účinně hydratovat pleť, zlepšuje okysličení, výživu pokožky, napomáhá k její relaxaci a má rychlý liftingový účinek.
Díky použití nejmodernější technologie, je maska složená z přísad zahrnujících čisté přírodní výtažky a kolagen. Je určena k hloubkové hydrataci a vyhlazování vrásek.
Maska představuje čistý kolagen - tak zvaný kolagenový papír, který má mimořádné hydratační a omlazující účinky na pleť. Kolagen farmaceutické kvality vytváří po zvlhčení na pokožce zvláčňující film, který blahodárně působí na projasnění pokožky a obnovuje její optimální napnutí. 
Ošetření obsahuje:Odlíčení, Peeling - Gommage (gumáž) odstranění odumřelých buněk, nanášení kolagenového séra a zapracování galvanickým proudem, masáž obličeje a dekoltu argonovým olejem a na závěr nanesení kolagenových plátu - formou masky. Závěrečný liftingový krém a jemný make up.

Luxusní Ošetření Zlatem Mesosystém                          (cca 80 min.)                            1450
Luxusní intenzivní péče pro účinné omlazení, regeneraci, obnovu a zpevnění pleti s obsahem mikročástic zlata a arganovým olejem
Zlaté mikročástečky
zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jemné i hlubší vrásky. Podporují správné okysličení buněk a jejich schopnost regenerace.
Arganový olej vyživuje pleť, zjemňuje ji a dodává potřebné vitaminy
. Je to tzv. suchý olej, takže nezanechává na pokožce mastnotu. Pleť je naopak krásně suchá, hebká a vláčná.Vhodné pro zralou, unavenou, povadlou a stresovanou pleť, kterou velmi účinně omlazuje, regeneruje, zpevňuje a vypíná.

Radiofrekvence Obličeje                                  ( 30 min  )                        750

Omlazení pleti se silným vypínacím efektem
Výsledkem ošetření radiofrekvenčním liftingem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo bezprostředně od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližné 6 měsíců a déle. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době. Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.